Blog

En iyi ücretsiz görüntülü görüşme uygulamaları!

En iyi ücretsiz görüntülü görüşme uygulamaları! 1

Ücretsiz olarak internet üzerinden görüntülü konuşma hizmeti sunan uygulamalardan en iyilerini sizler için sıraladık. 

Görüntülü sohbet etmek istediğiniz uzaktaki sevdiklerinize ulaşmak epey sıkıntılı olabiliyor. Bu olumsuzluğu ortadan kaldıran uygulamaların çoğu da görüntülü konuşma hizmetini tam olarak sunamıyor. 

Aşağıda sıraladığınız uygulamalar görüntülü görüşme hizmetini en iyi verenler. Sırası ile istediğinizi deneyebilirsiniz.

1-Skype

Microsoft ve Skype hesabı olan herkes android, ios, windows phone üzerinden yazılı ve görüntülü görüşme yapabiliyor. Bu hizmeti sunan en iyi uygulamaların başında geliyor. Ayrıca Skype ile istediğiniz ev ve cep telefonunu aramak mümkün. 

2-Hangouts

Google’ın görüntülü ve yazılı konuşma uygulaması ile de ücret ödemeden videolu sohbet yapabilmek mümkün.

3-Viber

En eski videolu konuşma uygulamalarından biri, ancak Whatsapp’ın gölgesinde kaldığından bu özelliğini kullanıcılara pek yansıtamadı.

4-Facebook

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook’un ücretsiz görüntülü görüşme hizmeti vermeye başlaması bir kaç yılı buldu ancak bu hizmet nedense pek popüler olmadı. Ancak iş görüyor. 

5-Tango

Popüler sohbet uygulamarından bir diğeri. Diğerleri gibi mesajlaşmanın yanı sıra görüntülü sohbet etmek ücretsiz ve kolay bir şekilde sağlanıyor. 

6-Line

Mesajlaşma uygulaması Line ile bedava görüntülü sohbet mümkün. Eğlenceli ifadelerle mesajlaşabilir, ses, video, resim gönderebilirsiniz.

Yorumlar

avatar