Nasıl Yapılır?

Facebook Videoları Nasıl İndirilir? İşte Cevap

Facebook Videoları Nasıl İndirilir? İşte Cevap 1

Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

“Hepimizin yaygın ve yoğun olarak kullandığı sosyal medya sitelerinden olan Facebook’ta günlük olarak çeşitli kişiler sayfalar ve gruplar tarafından birçok paylaşım yapılır. Videolar, değişik ve ilgi çekici resimler, duygusal yada tamamen komedi için yazılmış olan yazılar vs gibi birçok paylaşım görülebilir yada paylaşılabilir.

Kullanıcı sayısının çok fazla olması sebebiyle her kesimden ve her türlü zevke sahip olan Facebook’ta herkesin kendi beğenisi ve zevkine göre paylaşımları vardır. Kimi zamanlarda da bir kişinin yada bir sayfa tarafından yapılan bir paylaşım yada bir video çok hoşunuza gidebilir ve bu videoyu telefonunuza yada bilgisayarınıza indirerek istediğiniz anda ona erişmek isteyebilirsiniz.

Facebook üzerinden beğendiğiniz bir videoyu indirebilmek için öncelikle videoyu açmalı ve video ekranda oynatılırken farenize sağ tıklayarak çıkan seçeneklerden videoyu farklı kaydet seçeneğine tıklamalısınız. Bunun ardından ekranınızın yan tarafında bir pencere açılacak ve size videoyu indirmek istediğiniz klasörü seçmeniz gerektiği belirtilecektir. İndirmek istediğiniz klasörü de seçtikten sonra video indiriliyor işaretini yada yazısını göreceksiniz ve video indirilecektir.

Bu sayede istediğiniz, beğendiğiniz ve canınızın isteği anda ulaşmak istediğiniz video artık sizin bilgisayarınızda da olmuş olacak ve o videoya ne zaman ve nerede ulaşmak, izlemek isterseniz o zaman ulaşabilirsiniz. Yada aynı videoyu farklı bir sosyal medya hesabınızda veya gene Facebook’ta kendi hesabınıza yükleyerek paylaşabilir arkadaşlarınıza da göstererek onların da izlemelerini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

avatar