Artık soru sormaya yada sorulara yanıt vermeye hazırsınız! Hemen bir soru sorun yada bir soru seçin...
0 oy
138 kez görüntülendi
Dekorasyon kategorisinde tarafından

image

Çalışma odalarının ihtiyaca yönelik dekore edilmesi, çalışılan anlarda daha verimli olmayı sağlayacaktır. Bu sebeple sade ve çalışma koşullarına uygun bir çalışma odası için lambader kullanımı oldukça yerinde bir seçimdir. 

Dekoratif lambader modelleri sayesinde odaya hem şık bir görüntü kazandırılırken, hem de aydınlanma ihtiyacı giderilmiş olur. Ancak lambaderin doğru yerde konumlandırılması, dekoratif açıdan ve kullanışlılık açısından oldukça önemlidir.

Masa Lambası Yerine Lambader Tercihi Yapın  

Çalışma odalarını klasikleştiren unsurlardan biri de masa da duran küçük lambalardır. Ancak son yıllarda masa lambalarının yerini ayaklı lambaderlerin alması ile daha dinamik ve şık çalışma odaları dekore edilmektedir. Fazla yer işgal etmeyen modeller sayesinde küçük çalışma odaları lambader kullanımına geçilebilir.

image

Çalışma Odası İçin Neden Lambader Kullanılmalı?

Çalışma odalarında aydınlatmanın uzun süre bu odada vakit geçirecek olan kişilerin göz sağlığı için büyük önem taşıyor. Çalışma sırasında tavanda bulunan lambadan yararlanıldığında, ışığın direkt gözü etkilemesinden dolayı kısa sürede gözler yorulacak ve çalışma yarıda kalacaktır. Bu nedenle odayı loş bir atmosfere büründüren lambaderler sayesinde ışığın eşit yayılmasından dolayı gözler gereksiz yere yorulmayacaktır. 

image

Işık renginde açık renkler tercih ederek, gerek olan aydınlanma ihtiyacı şık bir lambader ile dekoratif bir uyum kazandırılabilir. Bu sebeplerle çalışma odasını daha kullanışlı nasıl dekore ederim diye düşünenler ilk olarak aydınlatma için lambader kullanımına yönelmesi gerekmektedir. 

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...