Artık soru sormaya yada sorulara yanıt vermeye hazırsınız! Hemen bir soru sorun yada bir soru seçin...
0 oy
124 kez görüntülendi
Dekorasyon kategorisinde tarafından

Armut koltuk modelleri hayatımıza yeni girmiş sayılmaktadır. Rahatlığı ile dikkat çeken bu koltuklar farklı renk ve model seçeneği ile hem bahçeleri hem de evleri süslemektedir.

image

Armut Koltuklar Nerede Kullanılır?

Armut koltuklar genellikle yaz aylarında bahçelerde sık sık karşımıza çıkar. Bunun dışında çocuk odalarında veya yatak odalarında karşılaştığımız bu değişik koltuk modelleri spor bir görünümde olduğundan salona uyum sağlamaz ve mutfakta kullanılmak için de uygun değillerdir.

Armut Koltuk Modelleri

Farklı renk seçenekleri bulunan armut koltuklar çok tercih edildikleri için oldukça fazla modeli bulunmaktadır. Özellikle çay bahçelerinde bulunan ve rahatlığı ile dikkat çeken koltuklar armuda benzedikleri için bu ismi almışlardır.

image

Eskiden yalnızca bir veya iki model seçeneği olan armut koltukların günümüzde çok dikkat çekici modelleri bulunmaktadır. Görüntüsü çok tok olmasına rağmen ağırlığı çok az olan koltuklar rahatça taşınabilir ve istenildiği gibi dekore edilebilir.

image

Armut Koltukların Fiyat Aralığı

Yaz aylarının vazgeçilmez koltuk modeli olan armut koltukların fiyatı kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Oldukça ekonomik fiyatları olan bu güzel koltukların fiyatı 29 TL den başlamaktadır. Kullanılacak olan ortama göre seçilmesi gereken bu koltukların fiyatı 150 TL ye kadar çıkabilmektedir.  

image

Koltuk modellerinin arasında parlayan armut koltuklar özellikle gençlerin ilk tercih ettiği modellerden biridir. Her sene olduğu gibi bu koltuklar bu senede çok popüler olacak gibi gözüküyor.

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...