Artık soru sormaya yada sorulara yanıt vermeye hazırsınız! Hemen bir soru sorun yada bir soru seçin...
0 oy
52 kez görüntülendi
Dekorasyon kategorisinde tarafından

Ev dekorasyonunun vazgeçilmezi olan vazolar her sene olduğu gibi bu senede evleri süsleyecek gibi gözüküyor. Evine renk katmak isteyenlerin ilk tercihi olan vazolara her sene yeni modeller eklenmektedir. Vazo denince akla gelen markalardan olan Bauhaus ev objelerine yeni bir soluk katmaktadır.

Bauhaus Vazoları

Renkleriyle ve şekilleri ile dikkat çeken bauhaus vazo modelleri evlerinize farklı bir hava katmak amacı ile tasarlanmıştır. Birçok modeli bulunan bu vazolar hem dekoratif amaçlı olarak hem de çiçek koymak için de kullanılabilir. Renk renk çiçeklerin süslediği vazolar özellikle yaz aylarının vazgeçilmezidir.

Bauhaus’un Göz alıcı Vazo Modelleri

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçası olan vazolar son yıllarda hasır modelleri ile dikkat çekmektedir.

Birçok modeli bulunan vazoların geniş renk yelpazesi de vardır. Evin en önemli aksesuarlarından biri olan vazolar birçok malzemeden yapılabilmektedir. Cam, plastik, seramik, hasır, porselen gibi birçok malzemeden yapılabilen vazolar son yıllarda otantik havaları ile dikkat çekmektedir.

Bauhaus vazo modellerinin genellikle modern bir havası vardır. Bunun dışında klasik dokunuşlu modelleri de bulunan vazoların her zevke uygun oldukları bilinmektedir.

Bauhaus Vazo Fiyatları

Bauhaus vazolarının fiyatı kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre değişmektedir. 20 TL den başlayan fiyatlar 150 TL ye kadar artmaktadır.

Ev dekorasyonunun en bilinen ismi olan Bauhaus farklı modelleri ve geniş fiyat aralığı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Fiyat bilgisi ve modelelre şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bazen sitede görünmüyor mağazaları arayıp modelleri sorabilirsiniz.

http://online.bauhaus.com.tr/Main/Home/Index

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...