Artık soru sormaya yada sorulara yanıt vermeye hazırsınız! Hemen bir soru sorun yada bir soru seçin...
0 oy
1k kez görüntülendi
Dekorasyon kategorisinde tarafından

Binaların estetik görünümleri için son yıllarda üretilen birçok ürün vardır. Teknolojinin gelişmesi bu ürünlerin çoğalmasına sebep olmuştur. Dış cephelere yapılan uygulamalar da aynı sebeple çoğalmıştır. Bunların başında mantolama gelir. Dış cephe kaplamalarında, gerekliliğin yanı sıra görüntü de son derece önemlidir. Bu aşamada karşınıza her bütçeye göre farklı seçenekler çıkacaktır. Önemli olan kendi bütçenize uygun en kaliteli ve en şık seçimi yapabilmektir.

image

Dış Cephe Dekor Fayansları

Dış cephe kaplamaları son yıllarda çeşitlenmiştir. En çok dikkat çeken fayans çeşidi 3 boyutlu fayanslardır. Her türlü resme uygulanan bu modeller doğal taş görünümlü modelleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

image

3 Boyutlu Fayanslar

En güzel dış cephe modelleri arasında bulunan 3 boyutlu fayanslar bulunduğu ortama derinlik ve şıklık katmaktadır. Özellikle manzara resimlerine uygulanan bu 3 boyutlu fayans uygulaması resmi gerçek bir manzara gibi göstermektedir.

image

Özellikle son yıllarda 3 boyutlu taş fayanslar çok popüler olmuştur. Bunun sebebi dış cepheye uyan modeller olmasıdır.  Dış cepheye uygulanırken genellikle yarıya kadar fayans yarıdan sonrası boya olarak uygulanır. Çok modern ve şık bir görünüm kazanılmasını sağlayan bu uygulama gelecek yıllarda da çok fazla kullanılacak gibi gözükmektedir.

image

Suya ve ısıya dayanıklı fayansların çoğu dış cephe için kullanılabilir fakat özel dış cephe fayansları seçilirse bu daha uygun olacaktır. 

image

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...