Artık soru sormaya yada sorulara yanıt vermeye hazırsınız! Hemen bir soru sorun yada bir soru seçin...
0 oy
3.8k kez görüntülendi
Dekorasyon kategorisinde tarafından

İkea yaz ürünleri arasında bulunan bahçe salıncakları hem teraslara, balkonlara hem de bahçelere farklı bir hava katmak ve kullananlara keyifli anlar yaşatmak amacıyla tasarlanmıştır.

image

Bahçe Salıncakları Seçenekleri

Teknolojinin gelişmesi bahçe ürünlerinin de çoğalmasına ve çeşitlenmesine neden olmuştur. Birçok seçenek bulunan bahçe salıncak modellerinde dikkat çekenler hasır modellerdir. Oldukça farklı modeller üreten İkea yaz ürünleri tek kişilik davul salıncaklar ve hamakların yanında klasik bahçe salıncaklarıyla da dikkat çekmektedir.

image

Özellikle yaz aylarında kullanılan salıncaklar bahçelere oldukça güzel bir hava katmaktadır. Bahçenin düzenlenme tarzına göre seçilen salıncaklar hem demir hem hasır hem de farklı malzemeler kullanarak tasarlanabilmektedir. Oldukça farklı minder döşemeleri bulunan salıncakların birçok farklı rengi mevcuttur. Bu renkler arasında canlı yaz renkleri ve doğallığın sadeliğin renkleri olan soft renklerde bulunmaktadır.

image

İkea Bahçe Salıncaklarının Fiyat Aralığı

İkea’nın birçok ürün seçeneği vardır. Farklı montaj servisi sunan ikea uluslararası bir mağazadır. Modern çizgileri bulunan sadelikten yana olan bir firma olarak bilinir. Bahçe salıncakları da tasarlayan ikea uygun fiyat avantajları ile dikkat çekmektedir. Salıncakların fiyatı 119 TL den başlayıp ürünün kalitesine ve modeline göre değişmektedir. 

 image

Her yaz farklı bahçe salıncakları modelleri ile karşımıza çıkan İkea bu yaz da iddialı ürünleri ile hem evimizi hem de bahçemizi süslemeye gönüllü gibi gözükmektedir.

image

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...