Blog

Instagram PC DM nasıl atılır? Bilgisayardan Özel Mesaj gönderin 2019

Instagram PC DM nasıl atılır? Bilgisayardan Özel Mesaj gönderin 2019 1

Instagram PC DM atma akıllı telefonlar, tabletler dışında bilgisayarda kullanmak ise biraz sıkıntı. DM atıp, gönderemiyorsunuz, resim yükleyemiyorsunuz v.s. Bu sorunu çözmek için kolları sıvadık.

Popüler resim, kısa video paylaşmalı sosyal medya uygulaması Instagram’ı bilgisayarınız üzerinden de, tam anlamıyla telefonlarda ki gibi beğenme, resim ekleme, silme, direk mesaj (Direct Message), DM dahil bir çok işlemi yapabilmeniz için aşağıda ki talimatlara uymanız yeterli. Hepsi 5 dk’nızı almaz (:

Instagram Takipçi Satın Almak için Tıklayın

Güvenli ve Hızlı

Instagram PC DM nasıl atılır? İşte Cevap

  • BlueStacks adlı programı  buradan indirin.  Boyutu biraz yüksek  MB(455 MB) )kotalı internetiniz varsa müsait zamanda indirin. Yada
  • Nox ve MemuPlay programlarından birini indirip kurun.
  • Başka programlar olsa da, Nox gibi en çok kullanılan ve indirilen BlueStacks, Nox ve MemuPlay programı. Birini indirip normal program kurar gibi bilgisayarınıza kurun ve kurulum bitince inen programı açın.
  • Artık bilgisayarınızı Android’e dönüştürdünüz (: Bu cümleyi yanlış anlamayın. Sadece bir program kurdunuz, istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Şimdi indiridiğiniz ve kurulumu tamamlanan programa girin ve Google kullanıcı hesabınızla giriş yapın.
  • Google Play’den Instagram’ı indirin.
  • Google Play’den Instagram inerken hata verdiyse buradan programın en güncel apk dosyasını indirin ve inen dosyayı Bluestacks, MEmu play veya Nox adlı program (artık sizde hangisi kurulu ise) ile çift tıklayarak yada programın üstüne apk dosyasını sürükleyerek açın. Otomatik kurulacaktır.
  • Bluestacks’e girin ve Instagram uygulamasını açarak hesabınızı kullanarak ile giriş yapın.


BİLGİSAYARINIZDA ANDROID KULLANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ!

Instagram PC DM nasıl atılır sorusuna cevap verdikten sonra artık bilgisayarınız üzerinden Instagram’ı tıpkı telefonlarda, tabletlerde ki gibi tüm işlevselliği ile kullanabilir: DM, Direct Message (Direkt mesaj), resim ekleme, resim silme, beğenme, video ekleme, video silme, hesap kapatma, raporlama gibi bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bu işlemleri dokunarak değil de, bilgisayarınızın faresi ile yapacak olmanızda farklı bir deneyim.

PROGRAMI BURADAN İNDİRİN

Bluestacks, MEmu Play ve Nox PROGRAMI DA NEDİR?

Unutmadan, Bluestacks, MEmu Play ve Nox programı, Android işletim sistemine sahip telefonlarda ki uygulamaları bilgisayardan çalıştırmaya yarayan bir program. Telefonda yer alan bütün uygulamaları bu program ile açmayı deneyebilirsiniz.

Yani; Instagram dışında Swarm, Periscope, Facebook, Whatsapp, 3 boyutlu oyunlar, aklınıza gelen her hangi bir uygulama bu program ile büyük oranda çalışacaktır. Ancak Instagram’da dahil olmak üzere bazı özellikleri eksik olabilir yada mevcut bazı özellikleri tam çalışmayabilir, bu gayet olağandır.
Bir sorununuz olursa aşağıda yer alan yorum bölümünden yazabilirsiniz.

[block]6[/block]Periscope bilgisayardan nasıl izlenir, kullanılır, indirilir? Cevap için tıklayın!

223
Yorumlar

avatar
124 Yorum konuları
99 Konu cevapları
6 Takipciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
146 Yorum yazarları
HüsnücansuzanCoşkun Uygunzeynepşevval Son yorum yazarları
zeynep
Ziyaretçi
zeynep

başka bı program yok mu blustacks bılgısayarı cok kasıyor

şevval
Ziyaretçi
şevval

hiç uğraşmayn bunlarla olmuyor cunku. google ig dm yazıp indirin 3 dk suruyor ve güzel

Şenel
Ziyaretçi
Şenel

gerçekten eksiksiz bir şekilde çalışıyor şuan gerçek anlamda çok teşekkür ederim ben kendi adıma sosyal ağları çok rahat bir şekilde sanki kendi telefonumdaymuışımgibi kullanabiliyorum çok iyi biir çalışma olmuş çok teşekkür ederim

aysel
Ziyaretçi
aysel

mesaj yazdığım halde klavye kullanım dışı olup yazmıyor dmden ne yapmalıyım

meltem
Ziyaretçi
meltem

en kolay yöntem ModaSky çok başırılı

irem
Ziyaretçi
irem

İndirdim kurdum her şey çok iyi dm kutusunda mesaj sayısı da görünüyor ama girdiğimde kutu bomboş. Mesajlarım yok ne yapabilirimmmm

Ebrar
Ziyaretçi
Ebrar

Çok fazla ağır ve mesaj yazarken bile harfler neredeyse 5 dakika sonra görülmeye başlıyor…

kader
Ziyaretçi
kader

pc android olduktan sonra eski haline nasıl getircez

serife
Ziyaretçi
serife

indirdim parola istiyor bilmiyorum

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Hesap açtım her şey tamama ama fotoğraf yükleyemiyorum. Fotoğraf yok diyor